Перейти до головного вмісту

 «Повернись живим» і ОККО передали бригадам ДШВ транспорт і обладнання на 100 мільйонів

Фото: «Повернись живим»

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» і мережа АЗК ОККО передали ще два Пульстрони для Десантно-штурмових військ. Комплекси розвідки та знищення загальною вартістю 100 млн грн отримали 46-та окрема аеромобільна і 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригади. Обидві нині воюють на Донецькому напрямку.

«Що дають Пульстрони? Вони дозволяють ротам ударних безпілотних авіаційних комплексів ДШВ самостійно знаходити і знищувати ворожі цілі — живу силу, броньовану і легко броньовану техніку, радіолокаційне обладнання й решту засобів, які росіяни намагаються застосовувати на передовій, — говорить заступник директора «Повернись живим» Олег Карпенко. — Цього разу Пульстрони отримали одразу дві бригади ДШВ. Це сто мільйонів гривень, перетворені, зокрема, на 820 FPV-дронів, 14 прохідних пікапів, 24 розвідувальних БпЛА, стільки ж нічних ударних дронів, звʼязок і решту необхідного для боротьби з окупантами».

Один Пульстрон складається з близько 40 найменувань різного типу обладнання загальною вартістю 50 млн грн, зокрема:

  • пікапів;
  • розвідувальних БпЛА;
  • ударних дронів із бойовою частиною;
  • автомобільних та портативних радіостанцій;
  • ноутбуків;
  • засобів резервного живлення;
  • комплектів Starlink;
  • приладів нічного бачення тощо.

«Відтепер РУБАК нашої бригади ефективніше може проводити аеророзвідку на дальніх підступах до лінії зіткнення та знищувати ворога, не допускаючи його підходу до наших позицій. Це збереже життя нашим хлопцям на передньому краї», — коментує бойове поповнення начальник групи безпілотних систем 25-ї ОПДБр з позивними «Татарин»

«Маємо черговий приклад єдності водійської спільноти, бізнесу, фонду та українців, які напряму донейтять на підсилення нашого війська у протидії агресору. Переконані, що нові комплекси Пульстрон, які ми передали сьогодні, допоможуть бригадам ДШВ ще ефективніше виконувати завдання. Дякуємо всім, хто уже третій рік поспіль заправляється на ОККО «пульсом помсти», підтримуючи таким чином разом з нами ЗСУ», — коментує віцепрезидент з маркетингу ОККО Василь Дмитрів.

Нагадаємо, Фонд «Повернись живим» та компанія ОККО збирають 500 мільйонів гривень для Десантно-штурмових військ у рамках третього спільного проєкту «ОКО ЗА ОКО 3»

Загалом для підрозділів ДШВ придбають 10 бойових Пульстронів. У квітні перший комплекс отримала 80-та окрема десантно-штурмова бригада. 

Підтримати проєкт «ОКО ЗА ОКО 3» можна переказом на спецрахунок або донатом на «банку». Також заправляючись на всіх АЗК ОККО брендовим пальним: 1 гривня з кожного літра Pulls 95 або Pulls Diesel автоматично «летить» на комплекси розвідки та знищення для ДШВ.