Перейти до головного вмісту

Чому військовослужбовці звільняються з армії?

У цьому дослідженні розглянуто проблеми, через які Збройні Сили України втрачають кваліфіковані кадри. Надано рекомендації загального характеру щодо напряму змін, які мають відбутися в ЗСУ для поліпшення пануючої культури менеджменту та усунення або зменшення негативного впливу зазначених нами дев’яти факторів. З огляду на чутливість отриманої в ході дослідження інформації подано окремі статистичні дані. Повний масив наданий для опрацювання органам військового управління.

Дослідження підготовлено аналітичним відділом ГО «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» у межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією автора і не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Точність інформації перевірено. Вважаємо, що інформація є коректною та актуальною станом на перший квартал 2020 року. ГО «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» не несе відповідальності за наслідки використання цієї інформації з іншою метою або в іншому контексті.

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ