Перейти до головного вмісту

Дослідження

RSS

Територіальна оборона України. Історія, сучасний стан та майбутнє

Дослідження містить інформацію про історію розвитку і становлення системи територіальної оборони України від моменту набуття нею незалежності до сьогодні. Також вивчено альтернативні концепції подальшого розвитку тероборони, актуальні станом на першу половину 2021 року. В якості рекомендацій представлено універсальний алгоритм визначення актуальних та перспективних завдань для тероборони, а також розроблено перелік принципів, дотримання яких, на думку авторів, дасть змогу стати їй більш дієздатною.

16 травня 2021, 11:49

Національні і світові практики фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів

У 2014 році після початку збройної агресії Російської Федерації проти України постало питання реабілітації ветеранів. Здебільшого тих, хто отримав поранення або ушкодження. Для відновлення функціональних можливостей організму таких осіб необхідно використовувати різні інструменти, зокрема фізкультурно-спортивну реабілітацію (ФСР). Результатами цього дослідження будуть можливі шляхи розв'язання наявних проблем у ФСР ветеранів.

02 квітня 2021, 11:17

Потреби ветеранів у сприянні підприємницькій діяльності

У дослідженні викладено інформацію про актуальні потреби українських ветеранів у підтримці їхньої підприємницької діяльності. Робота базувалася на серії глибинних інтерв’ю з ветеранами, які на момент проведення опитування були діючими підприємцями, мали досвід такої діяльності у минулому або ж тільки планували зайнятися нею. Також було організовано низку інтерв’ю з представниками Міністерства у справах ветеранів та активної частини ветеранської спільноти України.

01 березня 2021, 11:31

Чому військовослужбовці звільняються з армії?

У цьому дослідженні розглянуто проблеми, через які Збройні Сили України втрачають кваліфіковані кадри. Надано рекомендації загального характеру щодо напряму змін, які мають відбутися в ЗСУ для поліпшення пануючої культури менеджменту та усунення або зменшення негативного впливу зазначених нами дев’яти факторів. З огляду на чутливість отриманої в ході дослідження інформації подано окремі статистичні дані. Повний масив наданий для опрацювання органам військового управління.

01 березня 2020, 10:08