Перейти до головного вмісту

Структура

Загальні збори «Повернись живим»

Наглядова рада

Taras Chmut

Директор

Тарас Чмут

Oleg Karpenko

Заступник директора

Олег Карпенко

Виконавчий офіс
maxim_zinchuk

Координатор

Максим Зінчук

Показати структуру

- Громадська організація "Повернись живим!"

- Благодійна організація "МБФ "Повернись живим"

Загальні збори

Вищий орган управління, котрий затверджує основні напрями діяльності «Повернись живим», призначає і припиняє повноваження директора, а також членів Наглядової ради, затверджує її звіти.

Наглядова рада

Перевіряє фінансову звітність і цільове використання майна, визначає основні напрямки залучення ресурсів. Затверджує і контролює виконання бюджету, стратегій, довгострокових планів і політик, зокрема, гендерної рівності і недискримінації, екологічної, політики про конфлікт інтересів та інших.

Виконавчий офіс

Забезпечує організаційні, логістичні та інші потреби департаментів та співробітників. Опікується фізичною та цифровою безпекою, функціонуванням офісного приміщення та забезпеченням офісних потреб, використанням майна, кадровою структурою та організаційною політикою. Забезпечує якомога сприятливіші робочі умови для всього колективу, аби він міг ефективніше втілювати місію «Повернись живим» у життя.

Воєнний департамент

Займається системним забезпеченням та навчанням підрозділів Сил оборони України. У постійній комунікації з усіма їх складовими визначає потреби і реалізовує їх, посилюючи бойову міць війська. Організовує закупівлі й логістику. А також розробляє унікальні технічні продукти та засоби, які подекуди змінюють хід бойових дій на користь України. Створює та впроваджує нові навчальні програми, курси, які покращують індивідуальну та групову підготовку військовослужбовців.

Департамент розвитку та партнерств

Включає в себе фандрейзинг, міжнародне співробітництво, комунікації та маркетинг.

Відповідає за зростання потенціалу організації, планування та реалізацію партнерських проєктів і визначення спільних стратегічних пріоритетів співпраці. Розбудовує довгострокові стосунки з партнерами, залучає ресурси для втілення проєктів фонду і громадської організації «Повернись живим», адміністративної діяльності та посилення інституційних спроможностей. Створює власний унікальний контент на сайті та шести соцмережах організації. Розробляє і реалізує самостійно і в колаборації з бізнесом і стейкхолдерами кампанії зі збору коштів на проєкти фонду та громадської організації «Повернись живим».

Департамент стратегічних ініціатив

Включає в себе аналітичний та ветеранський напрями. Створює стратегічні дослідження та просуває реформи у секторі безпеки та оборони. Аналізує законопроєкти, оборонні ініціативи і закупівлі, перебіг бойових дій. Бере участь у формуванні політик у сфері реінтеграції ветеранів та ветеранок російсько-української війни. Реалізовує проєкти спортивної реабілітації учасників бойових дій.

Фінансовий департамент

Веде публічну онлайн-звітність, податкове та фінансове звітування перед органами Державної фіскальної служби, статистики, нашими донорами і благодійниками, а також обліковує закупівлі, передане Силам оборони майно.