Перейти до головного вмісту

Динаміка протестів та потенціал державної спроможності Кремля в реакції і протидії

Цей документ є публічною (скороченою) частиною одного з розділів закритого дослідження аналітичного відділу ГО «Повернись живим!» під назвою «Трансформація російської державності».

У дослідженні йдеться про потребу трансформації російської державності як головного і чи не єдиного способу нівелювання екзистенційної загрози з боку РФ для України. У цьому контексті мова йде про потребу поглибленого вивчення Росії як гетерогенного утворення, використання для цього наукових підходів, а також актуальних методологій збирання та аналізу даних. Також дослідження покликане актуалізувати дискурс фахової спільноти щодо розуміння прийнятних критеріїв визначення перемоги України у визвольній війні проти Росії і стати поштовхом для поглибленого вивчення РФ задля подальшого нівелювання загроз з її боку не тільки для України та регіону, а й усього світу.

Цей документ описує суспільно-політичний блок дослідження в тій частині, яка може бути опублікована на загал. Мова йде про способи вивчення депривації населення та вимірювання спроможності РФ в регіонах.

Повний текст документу не є публічним і призначається, в першу чергу, ключовим стейкхолдерам — військово-політичному керівництву, профільним представникам Сил безпеки та Сил оборони України тощо.

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ