Перейти до головного вмісту

Потреби ветеранів у сприянні підприємницькій діяльності

У дослідженні викладено інформацію про актуальні потреби українських ветеранів у підтримці їхньої підприємницької діяльності. Робота базувалася на серії глибинних інтерв’ю з ветеранами, які на момент проведення опитування були діючими підприємцями, мали досвід такої діяльності у минулому або ж тільки планували зайнятися нею. Також було організовано низку інтерв’ю з представниками Міністерства у справах ветеранів та активної частини ветеранської спільноти України.

У дослідженні надано як первинні рекомендації щодо задоволення конкретних потреб, так і рекомендації загального характеру. Це дослідження варто розглядати як базове, кожна з описаних у ньому потреб вимагає додаткового вивчення.

Цей звіт став можливим завдяки підтримці Програми реінтеграції ветеранів IREX. Вміст є виключною відповідальністю ГО «Повернись живим!» і не обов’язково відображає погляди IREX.

Точність інформації перевірено. Вважаємо, що інформація є коректною та актуальною на перший квартал 2021 року. ГО «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» не несе відповідальності за наслідки використання цієї інформації з іншою метою або в іншому контексті.

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ