Перейти до головного вмісту

«Black Box» за місяць завдав ворогові збитків на понад $700 мільйонів

Лише протягом місяця спільний таємний проєкт Головного управління розвідки (ГУР) МОУ, Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» та блогера Ігоря Лаченкова «Black Box» завдав окупантам збитків на понад 700 мільйонів доларів.

Результати роботи «Black Box», протягом квітня-травня 2023 року, можна побачити на багатьох об’єктах окупантів, які знаходяться як на тимчасово окупованій, так і ворожій території, зокрема на логістичних центрах, транспортних вузлах, в місцях скупчення військової техніки і живої сили та на інших цілях, зазначають у Головному управлінні розвідки.

Як пояснив начальник ГУР МОУ Кирило Буданов, це лише частина інформації про «Black Box», яку наразі можна оприлюднити: «Понад 700 мільйонів доларів — наш черговий вклад у зниження наступального потенціалу армії ворога, деморалізації бойового духу та прийняття ним своєї поразки у цій війні».

Нагадаємо, що минулоріч за запитом Головного управління розвідки МОУ Фонд «Повернись живим» спільно з блогером Ігорем Лаченковим зібрав 230 мільйонів гривень на секретний проєкт «Black Box», який є масштабуванням попередньої, так само секретної ініціативи з «Повернись живим», загальною вартістю 40 мільйонів гривень.