Перейти до головного вмісту

Фонд придбав 400 радіостанцій для воїнів Повітряного командування «Центр»

Фонд «Повернись живим» разом з ІТ-компанією N-iX з 4 серпня по 1 вересня зібрали 10 004 500 гривень у рамках проєкту «На зв’язку! IT is Fine».

1 117 000 гривень задонатила компанія N-iX до свого 21-річчя. Ще 4 709 620 гривень — внески небайдужих, зібрані 19 серпня під час благодійного прямого етеру «IT is Fine: «Підпільний стрім XXL», у ході якого кращі стендапери країни змагалися у гумористичних форматах за донати для війська.

Для максимально ефективного використання донатів, закумульовані кошти спрямували на проєкт «Запакуй небо — прокачай ППО», у рамках якого ми зібрали 330 млн гривень на зв’язок і рухомі командні пункти управління для сил ППО.

На зібрані кошти від N-iX Фонд придбав 400 захищених радіостанцій Motorola, які забезпечуватимуть постійний, якісний та захищений зв’язок воїнам Повітряного командування «Центр».

У жовтні «Повернись живим» передав війську перші 120 радіостанцій, якими доукомплектували телекомунікаційні комплекти для ПвК «Центр». Це рюкзаки, які містять усі необхідні види зв’язку для мобільних вогневих груп. Фактично — автономні хаби із захищеним звʼязком, які дозволяють екіпажам вчасно отримати накази, інформацію про рух цілей, інші дані для їх знищення. На початку 2024 року військові отримали решту 280 радіостанцій.