Перейти до головного вмісту

60 гранатометів підсилили бригаду «Хартія» на Куп’янсько-Лиманському напрямку фронту

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» передав 13-ій бригаді Національної гвардії України «Хартія» 60 гранатометів загальною вартістю 36 344 215 гривень.    

Зокрема хартійці отримали 30 автоматичних станкових 40-мм гранатометів типу Mk 19 і 30 ручних шестизарядних 40-мм гранатометів. 

«Нашим оборонцям необхідна зброя. І ми її купуємо завдяки вашим донатам, — ідеться в повідомленні Фонду «Повернись живим». — Бійці бригади «Хартія» одні з перших вийшли на кордон із рф під час контрнаступу у вересні 2022-го року. А зараз продовжують обороняти Харківщину на Куп’янсько-Лиманському напрямку. Тепер завдяки вам — з новенькими гранатометами. Це колективне піхотне озброєння може встановлюватися на бронетехніку, катери, вертольоти або ж застосовуватися безпосередньо зі станка».

Нагадаємо, у червні торік Фонд «Повернись живим» повідомив, що передав Силам оборони України 1000 нових 40-мм ручних протитанкових гранатометів ATGL-L3, придбаних за кордоном за 4 мільйони євро. Зброя пішла частинам і підрозділам, задіяним у літній наступальній кампанії 2023 року,

У квітні цьогоріч «Повернись живим» також передав війську 884 гранатомети ФОРТ-600А загальною вартістю 30 927 624 гривень. Їх отримали усі 31 бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, а також 35-та окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського та 140-й окремий розвідувальний батальйон. 

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ