Перейти до головного вмісту

«Повернись живим» і Укрнафта передали 79 пікапів для мобільних вогневих груп

Фото: Фонд «Повернись живим»

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» спільно з компанією «Укрнафта» забезпечили новостворені зенітно-кулеметні батальйони 79 прохідними пікапами загальною вартістю 70 807 841,32 гривні.

Автівки підсилять батальйони із Сум, Полтави, Житомира, Хмельницького та Чернігова. І це лише частина комплексного забезпечення новостворених військових з’єднань.

«79 прохідних, швидких і надійних автівок разом з партнером передали для мобільних вогневих груп, які є важливою частиною нашої протиповітряної оборони. Автівки допоможуть МВГ ефективніше полювати на ворожі ракети і «Шахеди». Загалом нові пікапи — один з найчастіших запитів до Фонду від військових. Такі авто не підведуть у відповідальний момент та не потребуватимуть постійного ремонту. Їх закупівля залишається пріоритетним напрямом у роботі Фонду», — говорить заступник директора «Повернись живим» Олег Карпенко.

Раніше Фонд спільно з Укрнафтою забезпечили 82-гу окрему десантно-штурмову бригаду FPV-дронами, приладами нічного бачення та генераторами вартістю понад 62,5 млн грн. Також у січні бригаді передали транспорт та обладнання на майже 33,4 млн грн. Військові отримали 20 нових пікапів, 45 дронів та антени-підсилювачі сигналу, а ще — по сотні автомобільних і портативних радіостанцій Motorola, засоби РЕБ, зарядні станції, оптичні приціли.

Крім того, Фонд і компанія відновили 10 одиниць бронетехніки для Сил територіальної оборони ЗСУ. 25 191 500 гривень донату від Укрнафти перетворилися на відремонтовані багатоцільові гусеничні машини МТ-ЛБ та БМП-1.

У лютому «Повернись живим» спільно з Укрнафтою забезпечили 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс» FPV-дронами, квадрокоптерами та ударними безпілотними комплексами-бомберами вартістю майже 52 млн грн.

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ